1. Головна>
  2. Інформація для клієнтів>
  3. Корпоративним клієнтам

Корпоративним клієнтам

Корпоративним клієнтам

Корпоративним клієнтам

Ви є власником малого бізнесу з декількома автомобілями або представником потужної компанії, чий автопарк налічує десятки авто? Індивідуальний підхід до кожного клієнта - запорука успіху вирішення задач будь якого рівня складності. Разом ми знайдемо найкраще рішення для Вашого бізнесу. У центрі уваги Автоцентру КІА Корея Моторс, знаходяться корпоративні клієнти – юридичні особи, які придбали, або планують придбати два, або більше,автомобілів марки Кіа. Розмір скидки визначається індивідуально.
Ми пропонуємо Вам:
  • Вигідні умови придбання автомобілів + низька вартість володіння

  • Обслуговування та ремонт автомобілів з корпоративним дисконтом

  • Спеціальні ціни на запасні частини та додаткове обладнання

  • Безкоштовні консультації зі всіх питань, які виникають у процесі експлуатації автомобілів

  • Вигідні умови придбання автомобілів в кредит та лізинг 

  • Лояльні умови придбання та обслуговування автомобілів, які пропонуються для Вашої компанії, розповсюджуються і на Ваших співробітників

Самі передові технології сучасного автомобілебудування дозволили створити високоякісний автомобіль, яким буде задоволений самому вибагливому водію. Ми впевнені в тому, що автомобіль Кіа залишиться надійним супутником Вашого динамічного життя на протязі всього терміну експлуатації.

З питань придбання звертайтесь до консультантів автосалону. Отримати інформацію, якою Ви цікавитесь, можливо скориставшись ФОРМОЮ ДЛЯ КОРПОРАТИВНИХ КЛІЄНТІВ.

 

 

Автосалон Корея Моторс на Подолі

Адреса:

м. Київ, вул. Набережно-Лугова, 29

Email:

скористайтесь ФОРМОЮ ДЛЯ КОРПОРАТИВНИХ КЛІЄНТІВ (посилання вище за текстом)

Телефони:

Оберіть будь-який, зручний для Вас
Міський номер (044)393-4400,
Київстар (068)204-0330, Водафон (095)204-0330

Режим роботи:

пн.-сб. з 9.00 до 20.00
нд. з 9.00 до 18.00
 
ПОСЛУГИ ДЛЯ КОРПОРАТИВНИХ КЛІЄНТІВ

Стати корпоративним клієнтом компанії “ФАЛЬКОН-АВТО” та отримати спеціальні умови продажу дуже просто – для цього необхідно мати намір хоча б один раз придбати відразу щонайменше три автомобіля марки КІА. Долучившись до великої сім’ї наших корпоративних клієнтів, Ви отримаєте можливість скористатися розробленим з урахуванням потреб Вашого бізнесу пакетом послуг задля максимального спрощення процесу придбання та обслуговування автомобілів. 

На Ваш вибір широкий перелік інструментів фінансування покупки та можливість отримання допомоги від фінансового брокера. В торгівельно-сервісній мережі “ФАЛЬКОН-АВТО” постійно діють акційні пропозиції, програми заохочення та лояльності, накопичувальні знижки для постійних клієнтів.

Ви потребуєте додаткової інформації для прийняття остаточного рішення? Зверніться до наших менеджерів з корпоративних продажів, що працюють в усіх регіонах України. Вони нададуть вичерпні професійні відповіді на запитання будь-якого рівня складності і організують повний супровід на кожному з етапів – передпродажу, придбання автомобілів та в процесі експлуатації. За необхідності ми завжді готові надати автомобілі для безпосередньої оцінки їх споживчих якостей. 

Ми раді запропонувати нашим корпоративним клієнтам: 

- Вигідні умови придбання та обслуговування автомобілів; 
- Трирічне обслуговування за програмою КІА Assistance; 
- Спеціальні ціни на автомобілі запчастини та додаткове обладнання; 
- Накопичувальну систему знижок, що діє по всій території України; 
- Першочергове постачання автомобілів; 
- Лояльні умови придбання та обслуговування автомобілів для співробітників; 
- Позачергове обслуговування на сервісі за спеціальними цінами; 
- Гарантійна підтримка по всій території України; 

Завдячуючи тісній та плідній співпраці з нашими партнерами корпоративні клієнти можуть додатково отримати вигідні умови придбання автомобілів в кредит та лізинг. Понад усе ми цінуємо партнерські відносини з нашими клієнтами. З нами Ви можете розраховувати на оперативне та комплексне вирішення задач Вашого бізнесу незалежно від його розмірів та обсягів існуючих та/або планованих замовлень. 

Наявність сертифікатів якості і дотримання гарантійних забов'язань збоку офіційного дистриб’ютора автомобілів KIA в Україні компанії «ФАЛЬКОН-АВТО» є найкращою запорукою стабільності та збереження безперервності бізнесу. 

З питань, які стосуються даного розділу, звертайтесь до диспонента відділу з продажу автомобілів.