Кузовний ремонт

Кузовний ремонт

Кузовний ремонт

З НАМИ ЗРУЧНО: · Знаходимось у 150 метрах від метро Т.Шевченка · Працюємо зо всіма страховими компаніями · Ми виконуємо кузовний ремонт та фарбування у суворій відповідності регламенту компанії Kia Motors Обрав кузовного ремонту та фарбування в офіційному сервісі Кіа Корея Моторс, Ви зможете бути впевнені в якості використаних деталей та розхідних матеріалів, а також у виконанні всіх норм технічного процесу при виконанні робіт. Це позбавить Вас від повторних ремонтів відновленого автомобіля.
КУЗОВНИЙ РЕМОНТ ТА ФАРБУВАННЯ АВТОМОБІЛІВ КІА, КИЇВ

кузовний ремонт

Обладнання автосервісу «Корея Моторс» дозволяє виконувати кузовний ремонт та фарбування автомобілів Кіа будь якої складності.

 

Ми співпрацюємо з більшістю страхових компаній України.

 

У випадку ДТП, ми оперативно проводимо дефектовку Вашого автомобіля, та максимально комфортно і швидко вирішимо проблему його відновлення.

 

Постійно оновлюваний каталог запчастин дозволить виконати швидке, а головне вірне, замовлення необхідних запчастин, у відповідності з номером кузова Вашого автомобіля. Великий власний склад та прямий доступ до європейського складу Кіа забезпечить їх наявність в найбільш стислі терміни.

 

Ми турбуємось за своїх клієнтів. Нам важлива Ваша думка і ми хочемо, щоб Ви залишали автосервіс KIA тільки з гарними враженнями! Якщо Ви незадоволені обслуговуванням Вашого автомобіля  це означає, що ми погано працюємо. Щоб допомогти нам виявити несумлінне ставлення до роботи, напишіть ВІДГУК ПРО ОБСЛУГОВУВАННЯ. Протягом одного дня керівник сервісу обов'язково розгляне Ваше звернення.

 

 

 

Відділ Кузовного ремонту автосервісу KIA Корея Моторс на Подолі

Адреса:

м. Київ, вул. Набережно-Лугова, 29

Email:

Напишіть ВІДГУК ПРО ОБСЛУГОВУВАННЯ, посилання вище за текстом. Протягом одного дня, керівник автосервісу обов'язково розгляне Ваше звернення.

Телефони:

Оберіть будь-який, зручний для Вас
Міський номер (044)393-4400,
Київстар (068)204-0330, Водафон (095)204-0330

Режим роботи:

пн.-пт. з 9.00 до 18.00, перерва з 13.00 до 13.45
сб.-нд. віхідний