1. Головна>
  2. Сервіс>
  3. КУЗОВНИЙ РЕМОНТ KIA

КУЗОВНИЙ РЕМОНТ KIA

КУЗОВНИЙ РЕМОНТ KIA

Кузовний ремонт та фарбування автомобілів KIA

З НАМИ ЗРУЧНО: · Працюємо з усіма страховими компаніями · Знаходимось у 150 метрах від метро Т. Шевченка · Працюємо без перерв та вихідних Ми виконуємо кузовний ремонт і фарбування в суворій відповідності з регламентом компанії Kia Motors. Наш досвід обслуговування автомобілів Kia більш ніж 20 років. Зробивши вибір на користь кузовного ремонту і фарбування в офіційному автосервісі Kia, Ви можете бути впевнені в якості використовуваних запчастин і витратних матеріалів, а також дотриманні всіх норм технологічного процесу при виконанні робіт. Це позбавить Вас від повторних ремонтів відновленого автомобіля.
ПРО НАШ ВІДДІЛ КУЗОВНОГО РЕМОНТУ АВТОМОБІЛІВ KIA

 

Устаткування автосервісу «Корея Моторс» дозволяє виконувати кузовний ремонт і фарбування автомобілів Kia будь-якої складності.

 

Ми співпрацюємо з більшістю страхових компаній України. У разі ДТП, ми оперативно зробимо дефектовку Вашого автомобіля і максимально комфортно і швидко вирішимо проблему його відновлення.

 

Постійно оновлюваний каталог запчастин дозволить зробити швидкий і головне вірний замовлення необхідних запчастин, відповідно до номером кузова Вашого автомобіля. Великий власний склад і прямий доступ до європейського складу Kia, забезпечить їх наявність в найбільш стислі терміни.

 

Ми турбуємось про своїх клієнтів. Нам важлива Ваша думка і ми хочемо, щоб Ви залишали автосервіс KIA тільки з гарними враженнями! Якщо Ви незадоволені обслуговуванням Вашого автомобіля  це означає, що ми погано працюємо. Щоб допомогти нам виявити несумлінне ставлення до роботи, напишіть ВІДГУК ПРО ОБСЛУГОВУВАННЯ. Протягом одного дня керівник сервісу обов'язково розгляне Ваше звернення.

 

 

Кузовний ремонт "Корея Моторс" на Подолі. Київ

Адреса:

м. Київ, вул. Набережно-Лугова, 29

Email:

напишіть ВІДГУК ПРО ОБСЛУГОВУВАННЯ, посилання вище за текстом. Протягом одного дня, керівник автосервісу обов'язково розгляне Ваше звернення.

Телефони:

Оберіть будь-який, зручний для Вас
Міський номер (044)393-4400,
Київстар (068)204-0330, Водафон (095)204-0330

Режим роботи:

НА ПЕРІОД ВОЄННОГО СТАНУ:
пн.-пт.: 9.00-18.00, без перерви;
сб.-нд.: вихідний
*** в суботу та неділю працює тільки СТО, без можливості здійснити дефектовку пошкодженого автомобіля.