Автосервіс

Автосервіс

СТО (станція технічного обслуговування) Kia Корея Моторс на Подолі, Київ

З НАМИ ЗРУЧНО: · Знаходимось у 150 метрах від метро Т. Шевченка · Працюємо без перерв та вихідних · РОЗСТРОЧКА оплати до 3-х місяців Наш досвід обслуговування автомобілей Kia більше 15 років, що дозволяє в найкоротші строки виявити та усунути будь-яку несправність Вашого автомобіля, навіть коли Вам вже відмовили або не відремонтували на іншому сервісі.
ON-LINE запис на СТО та відгук на обслуговування

Записатися на обслуговування можливо подзвонив нам за будь яким будь-яким зручним для Вас телефоном: Міський номер (044)393-4400, Київстар (068)204-0330, Водафон (095)204-0330. Або заповнивши форму ЗАПИСАТИСЯ НА СТО. Увага, у випадку заповнення форми, без отримання листа-підтвердження запис не дійсний. Ми відповімо Вам, якомога скоріше.

 

Ми турбуємось за своїх клієнтів. Нам важлива Ваша думка і ми хочемо, щоб Ви залишали автосервіс KIA тільки з гарними враженнями! Якщо Ви незадоволені обслуговуванням Вашого автомобіля — це означає, що ми погано працюємо. Щоб допомогти нам виявити несумлінне ставлення до роботи, напишіть ВІДГУК ПРО ОБСЛУГОВУВАННЯ. Протягом одного дня керівник сервісу обов'язково розгляне Ваше звернення.

 

АКЦІЇ ТА НОВИНИ АВТОСЕРВІСУ

Онови навігацію та продіагностуй свій КІА всього за 99 грн

15-01-2018 | Переглядів 876

 

Весь 2018 рік, ми оновлюємо навігацію Вашого Кіа з проведенням компьютерної діагностики всього за 99 гривень. Автосервіс КІА - Корея Моторс.

Всеукраїнська сервісна акція: "Здоров'я Вашого Авто - Наша Справа"

10-01-2018 | Переглядів 979

 

Автосервіс Корея Моторс пропонує прийняти участь у загальноукраїнській акції КІА: "Здоров'я Вашого Авто - Наша Справа".

 

У нашому автоцентрі, для Вас буде проведено контрольний огляд автомобіля в об'ємі, відповідно "Списку огляду", надані рекомендації щодо обслуговування автомобіля. Також буде проведено перевірку автомобіля на виконання "Особливих технічних операцій" рекомендованих виробником Кіа. У випадку, якщо вони рекомендовані на Вашому авто, вони будуть виконані безкоштовно, в рамках гарантійної політики Кіа.

 

Вартість даної акції становить 35 гривень. В ній приймають участь наступні марки автомобілів: Magentis MG (2007-2009), Cerato TD (2008-2013), Sorento BL (2006-2009), Sportage  KM (2006-2010).

З автосервісом "Корея Моторс" в післягарантійний період Ви заощаджуєте 20% вартості обслуговування..

без закінчення терміну дії | Переглядів 3195

 

Всі клієнти, які приїхали до нас на ТО чи ремонт в післягарантійний період, отримують наступні переваги:

 • економія 20% на вартості робіт;

 • економія 20% на оригінальні автозапчастини, за рахунок використання при обслуговуванні оригінальних запчастин «KIA Line-II», які постачаються офіційно.

 • можливість встановлення будь-яких наданих Вами автозапчастин — без обмежень (в цьому випадку, ми не несемо гарантійних зобов'язань на надані Вами автозапчастини).

ПРО НАШ СЕРВІС

Автосервіс КІАВдале розміщення автосервісу «Корея Моторс» в центральному районі м. Києва, в 150 метрах від ст. метро Т. Шевченко, дозволяет нашим клієнтам комфортно обслуговувати свій автомобіль, не витрачаючи багато дорогоцінного часу на проїзд для передачі та отримання свого автомобіля при проведенні ТО або ремонту. Ми підтримуємо офіційну гарантію KIA Motors Co. Для Вашої зручності наш автосервіс працює без перерв та вихідних, с 8 до 20 години.

 

Обладнання нашого СТО забезпечує виконання технічного обслуговування та ремонт автомобілей Kia будь-якої складності.

 

Майстри автосервісу "Корея Моторс" регулярно проходят курси підвищення кваліфікації на базі навчального комплексу компанії Kia Motors, що підтверджується відповідними кваліфікаційними сертифікатами.

 

Наше СТО пропонує наступні супутні послуги:

 

 • встановлення автомобільних аудіо та відео систем;

 • встановлення протиугінних систем (механічних чи електронних);

 • тонування автомобіля;

 • встановлення фаркопів;

 • встановлення захисту двигуна;

 • встановлення захисних дуг;

 • додаткова шумоізоляція салону;

 • встановлення будь-якого іншого додаткового обладнання.

 

Ми турбуємось за своїх клієнтів. Нам важлива Ваша думка і ми хочемо, щоб Ви залишали автосервіс KIA тільки з гарними враженнями! Якщо Ви незадоволені обслуговуванням Вашого автомобіля  це означає, що ми погано працюємо. Щоб допомогти нам виявити несумлінне ставлення до роботи, напишіть ВІДГУК ПРО ОБСЛУГОВУВАННЯ. Протягом одного дня керівник сервісу обов'язково розгляне Ваше звернення.

 

 

Автосервіс KIA Корея Моторс на Подолі

Адреса:

м. Київ, вул. Набережно-Лугова, 29

Email:

напишіть ВІДГУК ПРО ОБСЛУГОВУВАННЯ, посилання вище за текстом. Протягом одного дня, керівник автосервісу обов'язково розгляне Ваше звернення.

Телефони:

Оберіть будь-який, зручний для Вас
Міський номер (044)393-4400,
Київстар (068)204-0330, Водафон (095)204-0330

Режим роботи:

пн.-сб. з 8.00 до 20.00, без перерви
нд. з 8.00 до 18.00, без перерви