1. Головна>
 2. Сервіс>
 3. АВТОСЕРВІС KIA

АВТОСЕРВІС KIA

АВТОСЕРВІС KIA

СТО (станція технічного обслуговування та ремонту) Kia Корея Моторс на Подолі, Київ

З НАМИ ЗРУЧНО: · Знаходимось у 150 метрах від метро Т. Шевченка · Працюємо без перерв та вихідних Наш досвід сервісного обслуговування та ремонту автомобілів Kia більше 20 років, що дозволяє в найкоротші строки виявити та усунути будь-яку несправність Вашого автомобіля, навіть коли Вам вже відмовили або не відремонтували на іншому сервісі.

МИ ВІДЧИНЕНІ - НАВІТЬ КОЛИ НЕМАЄ ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ ТА ЗВ'ЯЗКУ!

 

Ми працюємо, є генератор.

 

Коли наші телефони не працюють, спробуйте зателефонувати 099-136-4555

 

 

ON-LINE запис на СТО та відгук на обслуговування

Записатися на технічне обслуговування або ремонт KIA можливо подзвонив нам за будь яким будь-яким зручним для Вас телефоном: Міський номер (044)393-4400, Київстар (068)204-0330, Водафон (095)204-0330. Або заповнивши форму ЗАПИСАТИСЯ НА СТО. Увага, у випадку заповнення форми, без отримання листа-підтвердження запис не дійсний. Ми відповімо Вам, якомога скоріше.

 

Ми турбуємось за своїх клієнтів. Нам важлива Ваша думка і ми хочемо, щоб Ви залишали автосервіс KIA тільки з гарними враженнями! Якщо Ви незадоволені обслуговуванням Вашого автомобіля — це означає, що ми погано працюємо. Щоб допомогти нам виявити несумлінне ставлення до роботи, напишіть ВІДГУК ПРО ОБСЛУГОВУВАННЯ. Протягом одного дня керівник сервісу КІА обов'язково розгляне Ваше звернення.

 

АКЦІЇ ТА НОВИНИ АВТОСЕРВІСУ

З автосервісом КІА "Корея Моторс" в післягарантійний період Ви заощаджуєте 20% вартості обслуговування

без закінчення терміну дії

 

Всі клієнти, які приїхали до нас на ТО чи ремонт автомобілів КІА в післягарантійний період, отримують наступні переваги:

 • економія 20% на вартості робіт;

 • економія 20% на оригінальні автозапчастини, за рахунок використання при обслуговуванні оригінальних запчастин «KIA Line-II», які постачаються офіційно.

 • можливість встановлення будь-яких наданих Вами автозапчастин — без обмежень (в цьому випадку, ми не несемо гарантійних зобов'язань на надані Вами автозапчастини).

ПРО НАШ СЕРВІС

Вдале розміщення автосервісу КІА «Корея Моторс» в центральному районі м. Києва, в 150 метрах від ст. метро Т. Шевченко, дозволяет нашим клієнтам комфортно обслуговувати та ремонтувати свій автомобіль, не витрачаючи багато дорогоцінного часу на проїзд для передачі та отримання свого автомобіля при проведенні технічного обслуговування (ТО) автомобіля або його ремонту. Ми підтримуємо офіційну гарантію KIA Motors Co. Для Вашої зручності наш автосервіс працює без перерв та вихідних.

 

Обладнання нашого СТО забезпечує виконання технічного обслуговування та ремонт автомобілів Kia будь-якої складності: повна компьютерна діагностика оригінальним устаткуванням KIA, ремонт двигуна, ремонт АКПП, ремонт роздатки, ремонт мосту або будь яких інших узлів та агрегатів.

 

Майстри автосервісу KIA "Корея Моторс" регулярно проходят курси підвищення кваліфікації на базі навчального комплексу компанії Kia Motors, що підтверджується відповідними кваліфікаційними сертифікатами.

 

Наше СТО пропонує наступні супутні послуги:

 

 • встановлення автомобільних аудіо та відео систем;

 • встановлення протиугінних систем (механічних чи електронних);

 • тонування автомобіля;

 • встановлення фаркопів;

 • встановлення захисту двигуна;

 • встановлення захисних дуг;

 • додаткова шумоізоляція салону;

 • встановлення будь-якого іншого додаткового обладнання.

 

Ми турбуємось за своїх клієнтів. Нам важлива Ваша думка і ми хочемо, щоб Ви залишали автосервіс KIA тільки з гарними враженнями! Якщо Ви незадоволені обслуговуванням Вашого автомобіля  це означає, що ми погано працюємо. Щоб допомогти нам виявити несумлінне ставлення до роботи, напишіть ВІДГУК ПРО ОБСЛУГОВУВАННЯ. Протягом одного дня керівник сервісу обов'язково розгляне Ваше звернення.

 

 

Автосервіс KIA Корея Моторс на Подолі. Київ.

Адреса:

м. Київ, вул. Набережно-Лугова, 29

Email:

напишіть ВІДГУК ПРО ОБСЛУГОВУВАННЯ, посилання вище за текстом. Протягом одного дня, керівник автосервісу обов'язково розгляне Ваше звернення.

Телефони:

Оберіть будь-який, зручний для Вас
Міський номер +38(044)393-4400,
Київстар +38(068)204-0330, Водафон +38(095)204-0330

КОЛИ НАШІ ТЕЛЕФОНИ НЕ ПРАЦЮЮТЬ,
спробуйте зателефонувати +38(099)136-4555

Режим роботи:

пн.-пт.: 8.00-19.00, без перерв
сб.: 9.00-17.00, без перерв
нд.: вихідний